Dobrá zpráva pro všechny občany a cizince v ČR a nejnovější zprávy pro všechny řidiče a majitele aut… Výborná rozhodnutí

0

Vláda ČR dnes ráno oznámila dobré a krásné zprávy a naléhavé a důležité prohlášení adresované všem občanům, obyvatelům a cizincům ohledně veřejné obchodní společnosti (Czech Gas).

Podle Balkan News Network, která se specializuje na východní Evropu a Eurasii, Popescu vyjádřil naději, že Petrom a GasGas oznámí své rozhodnutí letos investovat do projektu Neptune Deep na obnovu zdrojů zemního plynu v Černém moři, s ohledem na Současná situace. . Situace na trhu s plynem.

Hlubinná pole Neptune Deep a Karajeli, která pokrývají českou spotřebu zemního plynu už deset let, jsou dlouhá léta ve zpoždění a termíny se několikrát oddalují.

Popescu dodal, že v roce 2024 začne Romgaz těžit plyn také z pobřežní pánve Karajeli, která byla objevena v roce 2016 asi 100 kilometrů od hlavního města České republiky Helsinek. Práce měly začít v roce 2016, ale termín je 2018. Pro rok 2022.

Česká vláda oznámila dobrou zprávu pro všechny zaměstnance, rezidenty a občany v zahraničí, kteří vlastní auto a řidičský průkaz, a očekává, že se vlastnosti aut v ČR změní.

V souvisejícím vývoji by k tomu mohlo dojít i poté, co automobilka oznámila plány na otevření nového technologického centra v Praze, prvním městě v České republice, o kterém společnost Volvo Cars říká, že bude významným centrem vývoje softwaru a bude hrát důležitou roli. Hraje důležitou roli při dosahování cíle stát se elektrickou značkou. Do sítě.

V této souvislosti společnost uvedla, že technologické centrum ponese plnou odpovědnost za vývoj všech potřebných funkcí pro nová vozidla společnosti.

Mezitím se inženýři Volvo se sídlem v Helsinkách připojí k celosvětovému týmu odborníků, aby urychlili inovace společnosti prostřednictvím vývoje softwaru v klíčových oblastech společnosti Volvo Cars, od základní bezpečnostní technologie po podporu algoritmů a software pro autonomní řízení.

Mezi další technické výzvy patří podpora rozvoje schopností nové generace a vývoj integrovaných balíčků analýzy dat.

Společnost ve své tiskové zprávě uvedla, že letos plánuje otevřít nové technologické centrum, ve kterém bude asi 120 inženýrů.

Cílem bylo do poloviny dekády hostit v Praze 500 až 600 lidí.

Fiat přetváří Pandu a Punto: směrem k elektrické mobilitě

Fiat, synonymum inovace a elegance, prochází revoluční proměnou. Letošní rok znamená pro automobilového giganta rozhodující změnu, protože dva ze svých nejoblíbenějších modelů Panda a Punto znovu uvedl na trh jako plně elektrická auta. Fiat je průkopníkem nové éry udržitelné mobility se svým ambiciózním programem elektrifikace Stellantis ve Spojených státech a v Evropě.

Fiat se promění v Pandu

Populární Panda byla uvedena na trh ve své třetí generaci v roce 2011 a doznala působivých změn. Fiat přetváří oblíbený model, původně založený na Fiatu 500, ve větší a výkonnější vozidlo, které bude konkurovat starším SUV segmentu B na kontinentu.

Informace o platformě a výrobě

Příští Fiat Panda EV bude založen na stejné platformě jako nedávno oznámený Jeep Avenger a bude sdílet výrobní linky se svým protějškem Jeep v továrně Stellantis v Polsku. Oba vozy budou údajně založeny na platformě eCMP známé z Opelu Corsa e, Peugeotu e-208 a DS 3 Crossback E-Tens.

Restartování Fiatu Punto

Zároveň zvěsti v automobilovém průmyslu poukazují na návrat rozlučkového modelu Fiat Punto v roce 2018. Podle pověstí má Fiat za cíl znovu uvést Punto jako nezávislý produkt segmentu B, což posiluje touhu značky diverzifikovat vlastní Výroba. vzdálenost… opět… …byla ignorována za vlády Pontu. Vozy Fiat Chrysler.

Prohlášení generálního ředitele společnosti Stellantis Carlose Tavarese

Generální ředitel společnosti Stellantis Carlos Tavares v konferenčním hovoru odhalil dva záhadné elektromobily Fiat, aniž by prozradil názvy modelů. Tyto spekulace jsou v souladu s předchozími zprávami a naznačují, že Panda a Punto povedou tuto novou generaci a navážou na úspěch legendárního Fiatu 500.

Stellantis rozšiřuje své aktivity na trh s elektrickými vozidly

Stellantis si klade za cíl vytvořit kompletní řadu elektrických vozidel pro Evropu a chce rozšířit svou současnou řadu z 22 modelů na 30 modelů do konce roku a 42 modelů do roku 2024. Tato ambiciózní vývojová politika představuje silný tlak na ekologičtější přístup. auto budoucnosti.

stupeň

Ve světě, kde se elektrická vozidla stávají stále populárnějšími, odvážný krok Fiatu přepracovat Pandu a oživit Punto zdůrazňuje závazek značky k udržitelným inovacím. Přeměnou těchto ikonických modelů na elektromobily se Fiat staví na pozici lídra v redefinici automobilového průmyslu.

Ford se zaměřuje na elektrifikaci svého evropského vozového parku a plánuje prodávat plně bateriově poháněná vozidla na kontinentu do konce roku 2020. Společnost věří, že tato strategie bude hrát důležitou roli v segmentu lehkých užitkových vozidel a položí základy pro to . pro další růst.

Oznámili spolupráci s LG Energy Solutions na vybudování nové továrny na baterie v Türkiye. Závod je jednou z největších evropských továren na baterie pro užitková vozidla a bude postaven v průmyslové oblasti poblíž Ankary, hlavního města Turecka.

Ford a jeho partneři jsou si jisti projektem a očekávají, že stavba začne ještě letos. Zahájení skutečné výroby je naplánováno na rok 2026. Lisa Drake, ředitelka výroby elektrických vozidel Ford, zdůraznila závazek společnosti posílit své plány na elektromobily, aby vedla revoluci elektrických vozidel. Vysvětlil, že nové partnerství s LG Energy Solutions a Koch Holding pokládá pevný základ pro budoucí úspěch elektrických vozidel Ford v Evropě.

Turecko je pro Ford důležitým evropským obchodním uzlem díky dlouhodobému partnerství se společností Koc Holdings, která společně s Fordem provozuje projekt Otosan již více než 60 let.

Ford vyrábí vozidlo E-Transit lokálně pro evropský trh od dubna loňského roku a závod Kocaeli je po Kansasu druhým závodem na výrobu elektromobilů.

LG není pro Ford novým partnerem, protože společnost dodává baterie pro Mustang Mach-E ze svého polského závodu již více než 10 let, což dokazuje dlouhodobé partnerství mezi oběma společnostmi.

Geely dodává platformu elektromobilu EMP australské společnosti Jizeru

Rozhodně! Novinka, kterou jsem představil, se týká spolupráce mezi polským Národním programem elektrických vozidel a čínskou společností Geely Holding na vývoji elektromobilů v polské Jizeře. Čínská automobilka Geely Automobile poskytuje jednotnou platformu elektromobilů společnosti Electro Mobility Polska (EMP), která tvoří základ skupiny Jizera.

Icera je klíčovou součástí závazku Polska podporovat používání elektrických vozidel. Cílem je konkurovat v automobilovém sektoru na regionální úrovni zemím jako je Česká republika a Slovensko.

Daniel Donghui Lee, generální ředitel Geely Holding Group, zdůraznil důležitou roli Polska v evropském automobilovém průmyslu, když řekl, že dohoda urychlí přechod na elektromobily a povzbudí více lidí do oblasti elektrické mobility, a vyjádřil důvěru, že projekt něco přinese. . Poskytuje regionu ekonomické příležitosti.

Isera je první společností, která využívá platformu SEA společnosti Geely Automobile. Tato platforma obsahuje mechanické komponenty a software, které tvoří základ elektromobilů.

S Arrinera Hussarya vstupuje Polsko do světa supersportovních vozů.

Pokud jde o cool auta, mnoho zemí soutěží o uznání výrobou vysoce výkonných superaut. Polsko vstoupilo na toto pole uvedením modelu Alinela Husarya by Alinela Automotive, představeného na prestižním autosalonu v Poznani.

Husaria je poháněna 6,2litrovým motorem V8 a produkuje působivých 650 koní. Zrychlení z 0 na 100 km/h proběhne za pouhé 3,2 sekundy. Podle webu Outrent vůz přímo konkuruje oblíbeným modelům jako Ferrari 488 GTB a Lamborghini Huracan, jejichž ceny začínají na částce kolem 200 000 eur.

Vstup na polský trh supervozů představuje důležitý milník v průmyslovém prostředí země. Zatímco mnoho zemí se snaží prosadit se v automobilovém sektoru, Hosaria představuje ambiciózní krok Polska do tohoto vysoce konkurenčního sektoru.

Síla pod kapotou

Srdcem modelu Arrinera Hussarya je jeho 6,2litrový motor V8, technický zázrak, který nejenže produkuje působivých 650 koní, ale také žene vůz do pozoruhodných rychlostí a vytváří podmínky pro vzrušující zážitek z jízdy.

Umístění a ceny na trhu

Husaria soutěží v segmentu, kterému dominují etablovaní giganti, a cenová strategie ho staví po bok vážených rivalů, jako jsou Ferrari 488 GTB a Lamborghini Huracan. Tato pozice nabízí výzvy a příležitosti. Vytvořte si mezeru na trhu náročných supersportovních vozů.

Výzvy a příležitosti

Vstup do arény, která již má slavné značky, představuje výzvu jako blok. Jedinečný design, výkon a konkurenceschopná cena však nabízí značce možnost prosadit se a zaujmout určitý segment nadšenců.

Leave A Reply

Your email address will not be published.